+48 796 365 365 skupaut24@onet.pl Łódź, ul. Warecka 3

AUTO POMOC – HOLOWANIE

Awaria pojazdu albo stłuczka na drodze to zawsze sytuacja stresująca, w przypadku której warto zgłosić się o pomoc u specjalistów. Jako doświadczeni specjaliści, dysponujący odpowiednim sprzętem, oferujemy Państwu sprawną, bezproblemową i kompleksową auto pomoc w Łodzi i okolicach. Wystarczy tylko jeden telefon i krótkie przedstawienie sytuacji, byśmy zareagowali natychmiast i w możliwie najkrótszym czasie zjawili się w określonym miejscu.

Kolizja na drodze, awaria pojazdu, koniec paliwa, rozładowany akumulator – wesprzemy Państwa w każdej z tych sytuacji i zapewnimy fachowe wsparcie w przypadku innych problemów. Nasza laweta pozwala na przewóz samochodów osobowych i dostawczych, a dzięki dużej wiedzy zatrudnianych pracowników i profesjonalnemu podejściu do realizowanych zleceń, możecie Państwo liczyć na to, że holowanie będzie bezpieczne i pozwoli Wam wyjść z drogowych tarapatów bez szwanku i zbędnego stresu. Współpracujemy z zaufanymi serwisami i jesteśmy w stanie polecić sprawdzonych mechaników, którzy natychmiast zajmą się usterką.

Gwarantujemy Klientom:

Przewozimy lawetą zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze! W zakres usługi holowania Państwa pojazdu wchodzą załadunek, rozładunek i oczywiście bezpieczny przewóz w miejsce wskazane przez Klienta.

PAMIĘTAJ! Jeżeli Twój samochód uległ awarii na drodze, przed wezwaniem auto pomocy zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu:

Zapraszamy do kontaktu z naszą łódzką firmą pod numerem 796 365 365 – jesteśmy dla Ciebie przez całą dobę, 365 dni w roku. Wsparcie nadjeżdża!