+48 732 822 822 skupaut24@onet.pl Łódź, ul. Warecka 3

FAQ - skup aut

Czy warto sprzedać auto w naszym skupie?

Współpraca z nami jest opłacalna, ponieważ oferuje wiele korzyści i zapewnia wygodną, szybką, a także opłacalną transakcję. Dzięki nam mogą Państwo błyskawicznie zdobyć gotówkę, zamiast oczekiwać na telefony osób zainteresowanych nabyciem auta.

Współpracując z nami można sprzedać także stary pojazd, który jest w złym stanie technicznym, albo w ogóle nie działa. Skupujemy nawet takie samochody, które prawdopodobnie nie znalazłyby nabywcy. Mogą Państwo skorzystać z porad zatrudnianych przez nas specjalistów i zrealizować transakcję w niecałą godzinę. Nasza firma, mieszcząca się na terenie Łodzi, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji, jej błyskawiczny przebieg i uczciwą cenę.

Jakie auto można u nas sprzedać?

Można u nas sprzedać prawie wszystkie pojazdy. Przyjmujemy auta każdej marki. Skupujemy zarówno samochody stare, nowe, jak i używane. Interesują nas egzemplarze pochodzące z lat 1990-2015. Mogą być one sprawne lub uszkodzone. Przyjmujemy również pojazdy niesprawne techniczne, bardzo mocno zniszczone oraz pozbawione bieżących opłat. U nas można otrzymać gotówkę niezależnie od stanu technicznego pojazdu.

W jaki sposób pojazdy są wyceniane?

Współpracujemy z doświadczonym i w pełni wykwalifikowanym rzeczoznawcą. On dokonuje uczciwej wyceny na podstawie formularza zgłoszeniowego. Umieszczane są w nim wszystkie niezbędne informacje dotyczące pojazdu. Dzięki nim można oszacować cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za auto. Na jej wysokość wpływa stan techniczny, wizualny i wszystkie inne aspekty, które mają wpływ na wartość pojazdu. Każdy z tych czynników jest brany pod uwagę w trakcie oględzin. Nasza firma oferuje najlepsze ceny w całym województwie łódzkim.

Na jakiej zasadzie działa auto-skup?

Współpraca z nami nie jest skomplikowana. Transakcje przebiegają bardzo szybko i są doskonałym sposobem na błyskawiczne pozbycie się niechcianego pojazdu. Osoby, które są zainteresowane sprzedażą auta muszą tylko wypełnić formularz, który można znaleźć na naszej stronie internetowej. Podawane w nim informacje dotyczą specyfiki samochodu, który ma być sprzedany. Po wypełnieniu zgłoszenia wystarczy poczekać na odzew ze strony naszego pracownika. Dokona on pierwszej wyceny i poda proponowaną, orientacyjną cenę. Jeśli będzie ona Państwu odpowiadała, mogą Państwo zgodzić się na oględziny. Wtedy przyjedziemy z własną lawetą i sfinalizujemy sprzedaż. Każda z transakcji przebiega w oparciu o niezbędne dokumenty, a pieniądze są przekazywane w gotówce.

Ile pieniędzy można otrzymać w przypadku złomowania?

Samochody przeznaczone na złomowanie są przez nas wyceniane na podstawie aktualnej, faktycznej ceny złomu.

Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?

Po wysłaniu zgłoszenia wystarczy zaczekać na odzew naszego pracownika. Zazwyczaj zajmuje to kilkadziesiąt minut. Poda on Państwu cenę, jaką możemy zaproponować za dane auto. Jeśli będzie ona odpowiadała Państwa wymogom, bezzwłocznie przyjedziemy we wskazane miejsce. Obsługujemy nie tylko teren Łodzi, ale także wszystkie inne miejsca znajdujące się w województwie łódzkim. Na miejscu zjawiamy się z lawetą i dokonujemy oględzin. Jeśli proponowana przez nas cena będzie Państwu odpowiadała, podpiszemy umowę kupna-sprzedaży.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?

Gotówka jest zazwyczaj najwygodniejszą formą zapłaty, dlatego najczęściej jej używamy. Na życzenie Klienta możemy także wpłacić pieniądze na konto bankowe. Robimy tak przeważnie w przypadku większych kwot.

W jaki sposób można się z nami skontaktować?

Można odwiedzić naszą siedzibę, która mieści się przy ul. Wareckiej 3 w Łodzi. Istnieje również możliwość nawiązania kontaktu telefonicznego pod numery 796 365 365, 732 822 822 lub mailowego skupaut24@onet.pl. Najbardziej preferowaną przez nas formą kontaktu jest formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

NIE SPRZEDAJEMY I NIE SKUPUJEMY CZĘŚĆI SAMOCHODOWYCH !