PRZEBIEG SPRZEDAŻY

PRZEBIEG TRANSAKCJI

Jeżeli zamierzacie Państwo sprzedać swój samochód w auto skupie, skorzystajcie z najlepszej oferty w województwie łódzkim. Całą transakcję podzieliliśmy na trzy krótkie etapy, które przebiegają szybko i nie sprawiają jakichkolwiek kłopotów.

Etap 1.Wypełniacie Państwo formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej, za pośrednictwem którego przekazujecie nam informacje o pojeździe, takie jak marka, model, silnik, rodzaj paliwa, stan mechaniczny i wizualny, a także podajecie oczekiwaną kwotę. Nasz specjalista zapoznaje się z formularzem, a następnie dokonuje szacunkowej wyceny i daje odpowiedź na propozycję.

Etap 2.W przypadku zaakceptowania oferty naszego pracownika, wysyłamy przedstawicieli naszego skupu aut we wskazane przez Państwa miejsce, gdzie przeprowadzane są dokładne oględziny, trwające zazwyczaj kilkanaście minut. Po nich ustalona zostanie dokładna cena, a Państwo będziecie mogli podjąć decyzję – w przypadku osób niezdecydowanych dajemy czas do namysłu.

Etap 3.Po akceptacji propozycji z Państwa strony, dochodzimy do etapu finalizacji transakcji. Podpisana zostaje umowa kupna-sprzedaży i wypłacone zostają pieniądze – najczęściej w gotówce, ale w przypadku większych kwot możliwe jest również wpłacenie ustalonej kwoty na konto bankowe. Transportujemy pojazd na własnej lawecie całkowicie bezpłatnie!

Nasz skup samochodów z Łodzi obsługuje Klientów z całego województwa łódzkiego i przyjmuje pojazdy z roczników 1990-2015, bez względu na ich stan techniczny. Oferujemy również złomowanie pojazdów, które również przebiega na podobnych zasadach. Cała transakcja jest przeprowadzana błyskawicznie, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia po wysłaniu zgłoszenia możecie cieszyć się Państwo gotówką. Bez czekania, niepotrzebnych nerwów i zyskując satysfakcjonującą kwotę – zapraszamy do kontaktu!

NIE SPRZEDAJEMY I NIE SKUPUJEMY CZĘŚĆI SAMOCHODOWYCH !