AUTO SKUP

AUTO-SKUP

W firmie Auto Skup 24 Łódź otrzymacie Państwo pieniądze od ręki i nie będziecie musieli tracić czasu na poszukiwanie kupca. Oferujemy korzystne warunki finansowe, jasne i uczciwe zasady, a do tego indywidualne podejście do każdego Klienta. Cieszymy się mianem zaufanego kontrahenta w branży skupu samochodów nie tylko w Łodzi, ale też w całym województwie łódzkim.

Prowadzimy skup samochodów za gotówkę. Przyjmujemy pojazdy osobowe i dostawcze z roczników 1990-2015, sprawne, uszkodzone, powypadkowe, bez ważnych opłat. Nie ważne, jaki jest stan techniczny auta. Nie ważne, jaka to marka. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oddaniem go na auto skup, wypełnijcie i prześlijcie do nas formularz zgłoszeniowy. Przyjedziemy po samochód w wyznaczone miejsce i bezpłatnie przetransportujemy je na lawecie.

Nasz skup samochodów to uczciwe ceny i kompleksowa obsługa, również w zakresie złomowania pojazdów. Wystawiamy świadectwo złomowania pojazdu niezbędne do jego wyrejestrowania w urzędzie. Pamiętaj! Niejeżdżony wrak również jest objęty obowiązkiem opłacania OC. Pozbądź się problemu. Kupimy Twoje auto od ręki i za gotówkę.

  • dobrych cen,
  • sprawnej realizacji,
  • kompleksowej obsługi,
  • bezpłatnego transportu na lawecie.

NIE SPRZEDAJEMY I NIE SKUPUJEMY CZĘŚĆI SAMOCHODOWYCH !