+48 732 822 822 skupaut24@onet.pl Łódź, ul. Warecka 3

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Odbierzemy Twój samochód na auto złom.

Odbieramy samochody lawetą w dowolnym miejscu Łodzi i woj. Łódzkiego.

Kiedy samochód nie nadaje się do dalszego użytkowania ze względu na stan techniczny, rocznik albo uszkodzenia, których nie opłaca się naprawiać, warto skorzystać z usług złomowania pojazdów. Nasz łódzki auto skup prowadzi działania w tym zakresie, zajmując się wszystkimi formalnościami za Klienta i w pełni indywidualnie wyceniając każdy pojazd.

Złomowanie pojazdów jest jedynym, zgodnym z prawem sposobem, aby pozbyć się nieużywanego samochodu. Dlatego też nie warto odkładać decyzji na później i czekać, bo czas to pieniądz, a im środek transportu dłużej stoi w garażu, tym coraz bardziej spada jego wartość. Skorzystanie z usług profesjonalnego skupu to nie tylko korzyść finansowa, ale również dbałość o środowisko naturalne – silniki, części czy elementy karoserii nie zalegają w lasach, ale poddawane są recyklingowi, a także mogą posłużyć innym kierowcom.

W naszym skupie samochodów obsługujemy Klientów z Łodzi i innych miejscowości na terenie całego województwa łódzkiego. Odbieramy od Państwa auta, nie pobierając opłat za transport własną lawetą, a także oferujemy korzystne ceny, zawsze zgodne z aktualnymi i faktycznymi cenami złomu. Współpraca z nami jest zawsze udokumentowana – wystawiamy dokumenty na złomowanie, a także zwrot polisy OC. Dzięki załatwianiu wszelkich kwestii formalnych za Klientów, nie będziecie Państwo musieli spędzać cennego czasu w urzędach – zajmiemy się nawet wyrejestrowaniem pojazdu. Współpraca z nami to oszczędność czasu, pieniędzy i czysty zysk!

Prowadząc skup aut zawsze kierujemy się uczciwością, a naszym celem jest satysfakcja Klienta. Polecamy skorzystanie z formularza zgłoszeniowego, za pomocą którego łatwiej będzie nam ocenić wartość Państwa środka transportu i szybciej dojdziemy do porozumienia. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonu 796 365 365, 732 822 822 – odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości, a także ustalimy wszelkie szczegóły związane z dalszą współpracą. Zapewniamy fachowość oraz najkorzystniejsze ceny w województwie łódzkim!

NIE SPRZEDAJEMY I NIE SKUPUJEMY CZĘŚĆI SAMOCHODOWYCH !